^Wróć na górę
 • 1 Kamil wystąpił na Olimpiadzie
  Kamil wziął udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Japonii Tokio 2020!!!
 • 1 Kamil Mistrzem Polski 2021!!!
  Kamil zwyciężył w 95. Narodowych Mistrzostwach Polski. Główną Nagrodą: mercedes klasy A.
 • 1 Davis Cup Polska - Salwador 3/1
  W rozgrywkach Pucharu Davisa Kamil zdobywa punkt dla Polski.
 • 1 Kamil zwycięzcą dużego Challengera
  We wrześniu 2020 roku Kamil zdobył trzeci tytuł w dużym turnieju rangi Challenger w czeskim Prostejovie!
 • 1 Kamil Mistrzem Ostravy!!!
  W pierwszych dniach maja 2019 Kamil zdobył drugi tytuł challengerowy. Tym razem w czeskiej Ostravie!!!
 • 2 Kamil blisko megasensacji
  W Wielkim Szlemie Australian Open Kamil przeszedł jak burza kwalifikacje i prowadził w I rundzie 2:0 z nr 8 Kei Nishikorim po fascynującej grze!!! Skurcze przeszkodziły w zwycięstwie :(
 • 3 Florian Mayer pokonany!
  W rozgrywkach barażowych Davis Cup z Niemcami Kamil pokonał Floriana Mayera (ATP 59) i uległ w 5 setach Struffowi (ATP 68). Polska uległa 2/3.
 • 4 Kamil Mistrzem ST Brieuc 2019
  Do 4 razy sztuka! Kamil wygrywa pierwszy w karierze turniej rangi ATP Challenger Tour!
 • 5 Kamil Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim!!!
  W sierpniu 2014 Kamil Majchrzak sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Olimpijskiego w singlu po wyeliminowaniu pierwszego i trzeciego juniora świata!!! Dorzucił do tego brąz w mikście.
 • 6 Kamil Mistrzem US Open 2013 w grze podwójnej
  Poprzez Facebooka umówili się na wspólny występ w US Open!!! Duet z Martinem Redlickim był strzałem w dziesiątkę! Chłopcy okazali się najlepsi!
 • 6 Polska - Rumunia 3/2!!!
  Reprezentacja Polski pokonuje Rumunię 3/2 w rozgrywkach daviscupowych. Decydujący mecz z Ungurem wygrywa Kamil!
 • 8 Finał Challengera w Tashkencie
  Kamil dotarł do finału Challengera w Uzbekistanie.
baner

Aktualne rankingi:

ATP SINGLES: 91
najwyższy 75 (28.02.2022)
najwyżej pokonany Alexander Bublik KAZ (41 ATP)
tytuły zawodowe 11
- challengery 3
- futuresy 8

Plany turniejowe

Challenger Fila Seul Open 110 10 X 2022
Busan Open Challenger 125 Południowa Korea 17 X 2022

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

W Piestanach Kamil postawił milowy krok w kierunku kortów Rolanda Garrosa

ITF JuniorsKLIKNIJ!Znakomity kwiecień w wykonaniu naszego zawodnika Kamila Majchrzaka. Po udanym starcie w Grade 1 w Hiszpanii przyszedł jeszcze większy sukces. W turnieju Grade 2 "The 35th PROFSTAV Slovakia Cup 2013" Kamil zwyciężył zarówno w singlu, jak i w parze z Janem Zielińskim w deblu.

Zdobyte punkty przesunęły Szumiego na 42 lokatę w światowym rankingu ITF Juniors. Będzie turniej główny Roland Garros Junior French Championships ?!

KLIKNIJ!Turniej w Piestanach na Słowacji odbył się w dniach 16-21 kwietnia. Kamil i Janek Zieliński dotarli na miejsce w nocy przed rozpoczęciem rozgrywek, prosto z udanego Grade 1 w Villenie, gdzie grali do końca wygrywając debla.

 Na szczęście w weryfikacji pomógł hiszpański sędzia. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych panujących w naszej części Europy gospodarzom udało się doprowadzić korty do przyzwoitego stanu.

Na obiekcie TK Kupele Piestany wystąpili reprezentanci Austrii, Chorwacji, Czech, Danii, Grecji, Niemiec, Polski, Serbii, Słowacji, Słowenii, Turcji, Ukrainy, Włoch, Wielkiej Brytanii, a nawet Wenezueli.

KLIKNIJ!W 48 osobowej drabince znalazły się nazwiska wielu ciekawych tenisistów, w tym pięciu z pierwszej setki rankingu. Miło nam wymieniać w tym gronie Kamila, który dzięki czwartemu rozstawieniu rozpoczął od II rundy.

Kamil w swoim pierwszym meczu stosunkowo łatwo pokonał Słoweńca Doriana Tomaza Janezica 6/3 6/1. W III rundzie nasz zawodnik rozegrał ciężki mecz przeciwko Słowakowi Michalowi Marko. Większa część spotkania nie zapowiadała problemów, jednak rywal w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych strzelał i niestety trafiał. Na szczęście udało się zwyciężyć 6/3 5/7 6/4.

Z kolei ćwierćfinał Szumiemu udało się zamknąć w dwóch setach 6/2 7/6(1), mimo, że Niemiec Sebastian Prechtel okazał się solidnym tenisistą.

KLIKNIJ!W półfinale nasz zawodnik spotkał się z nr 1 turnieju, faworytem gospodarzy Matejem Maruscakiem. Mecz rozpoczął się od medicala dla przeciwnika, który narzekał na uraz. Nie przeszkodził mu on jednak biegać po korcie i walczyć w drugim secie, kiedy "załapał się" na grę. W trzeciej partii po dwóch przełamaniach dla Kamila wszystko wróciło do normy z pierwszej partii.

Zwycięstwo 6/1 5/7 6/0 nad 25 rakietą świata, ćwierćfinalistą Austrialian Open, jest jak dotąd najcenniejszym w juniorskiej karierze Kamila.

KLIKNIJ!W finale Kamil spotkał się z rozstawionym z nr 3 reprezentantem Turcji Cemem Ilkelem. Obydwaj zawodnicy stworzyli licznie zgromadzonej publiczności dobre widowisko. Po lepszej końcówce pierwszego seta w wykonaniu Turka Kamil w drugiej odsłonie dominował i odrobił straty. Decydujący set grany był bez przełamań, chociaż obydwaj tenisiści mieli szanse na breaki. W tiebreaku Kamil zagrał zdecydowanie odważniej i został nagrodzony. Po zaciętym meczu 5/7 6/1 7/6(1) zwyciężył Piotrkowianin.

Sukces w Pietsanach dopełnił drugi triumf z rzędu debla Majchrzak/Zieliński. W Piestanach chłopcy razem przeszli kilka trudnych momentów, jednak zahartowani w wielu bojach potrafili obronną ręką wychodzić z opresji.

KLIKNIJ!W drodze do finału rozstawieni z nr 3 Kamil i Janek pokonali Słowaków Andreja Glvaca i Vladimira Kurka 6/2 6/0, Chorwata Filipa Kraljevica i Słoweńca Matica Speca 6/2 6/2 oraz Czechów Miroslava Herzana i Davida Poljaka 0/6 6/2 10/6.

W finale Polacy okazali się lepsi od pary nr 6 Domagoj Biljesko/David Pichler (CRO/AUT) 6/2 3/6 10/4.

Gratulujemy Kamil!

KLIKNIJ! KLIKNIJ!

Copyright © 2013. Kamil Majchrzak Rights Reserved.


Facebook