^Wróć na górę
 • 1 Kamil zwycięzcą dużego Challengera
  We wrześniu 2020 roku Kamil zdobył trzeci tytuł w dużym turnieju rangi Challenger w czeskim Prostejovie!
 • 1 Kamil Mistrzem Ostravy!!!
  W pierwszych dniach maja 2019 Kamil zdobył drugi tytuł challengerowy. Tym razem w czeskiej Ostravie!!!
 • 1 Kamil blisko megasensacji
  W Wielkim Szlemie Australian Open Kamil przeszedł jak burza kwalifikacje i prowadził w I rundzie 2:0 z nr 8 Kei Nishikorim po fascynującej grze!!! Skurcze przeszkodziły w zwycięstwie :(
 • 1 Kamil Mistrzem ST Brieuc 2019
  Do 4 razy sztuka! Kamil wygrywa pierwszy w karierze turniej rangi ATP Challenger Tour!
 • 1 Florian Mayer pokonany!
  W rozgrywkach barażowych Davis Cup z Niemcami Kamil pokonał Floriana Mayera (ATP 59) i uległ w 5 setach Struffowi (ATP 68). Polska uległa 2/3.
 • 2 Finał Challengera w Marocco
  W Challengerze w marokańskiej Mohammedii Kamil dotarł do finału singla pokonując po drodze zawodników z TOP 100: Pablo Carreno Bustę (ATP 61, ESP)i Marco Cecchinato (ATP 82).
 • 3 Davis Cup: Polska - Zimbabwe 4:1!!!
  2 wygrane mecze Kamila w rozgrywkach grupy II Strefy Euroafrykańskiej z Zimbabwe!!!
 • 4 Kamil Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim!!!
  W sierpniu 2014 Kamil Majchrzak sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Olimpijskiego w singlu po wyeliminowaniu pierwszego i trzeciego juniora świata!!! Dorzucił do tego brąz w mikście.
 • 5 Kamil Mistrzem US Open 2013 w grze podwójnej
  Poprzez Facebooka umówili się na wspólny występ w US Open!!! Duet z Martinem Redlickim był strzałem w dziesiątkę! Chłopcy okazali się najlepsi!
 • 6 Polska - Rumunia 3/2!!!
  Reprezentacja Polski pokonuje Rumunię 3/2 w rozgrywkach daviscupowych. Decydujący mecz z Ungurem wygrywa Kamil!
 • 6 Kamil i Philip Mistrzami Europy!
  W Mistrzostwach Europy Kamil w parze z Philipem Greskiem dobyli złoto.
 • 8 Finał Challengera w Tashkencie
  Kamil dotarł do finału Challengera w Uzbekistanie.
baner

Aktualne rankingi:

ATP SINGLES: 98
najwyższy 83 (30.09.2019)
najwyżej pokonany Pablo Andujar ESP (56 ATP)
tytuły zawodowe 10
- challengery 3
- futuresy 8

Plany turniejowe

Roland Garros Paryż Francja 21 września 2020

Gościmy

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie wpisy gości:

Kibic z Warszawy
Gratulacje Panie Kamilu za tytuł w Prostejovie i pokonanie Andujara!!!
Mirek
TAK Panie Kamilu!!! Jest drugi tytuł w Ostrawie i skok w rankingu! Oby tak dalej!
Kibic
Brawo Kamil!!! Fantastyczny mecz z Ungurem! Zachowałeś zimną krew i mamy awans!!!

Kolejne winnery Szumiego

KLIKNIJ!Dwa efektowne zwycięstwa odniósł Kamil Majchrzak w ostatnim otwartym turnieju indywidualnym sezonu 2008/2009. Podczas OTK Super Seria w Zabrzu, rozgrywanym w dniach 28.08 -31.08 Szumi zwyciężył zarówno w rywalizacji singlistów jak i występując wspólnie z Krzysztofem Oleksym (STT Fakro Nowy Sącz) w turnieju deblowym.

 Po udanym występie w Łodzi, gdzie Kamil pokazał, że wrócił do wysokiej formy, nadarzyła się okazja zarobienia kolejnych punktów do klasyfikacji PZT.

KLIKNIJ!W Zabrzu Szumi rozstawiony był z nr 1 i rywalizację rozpoczął od II rundy, w której zmierzył się z reprezentantem gospodarzy (MKS Śląsk Zabrze) - Wiktorem Ciekalskim. Spotkanie z borykającym się z kontuzją rywalem przebiegało pod dyktando naszego zawodnika i zakończyło się zwycięstwem bez straty gema.

KLIKNIJ!W ćwierćfinale piotrkowianin starł się z reprezentującym TUKS Kozica Piotrków Tryb. Wojciechem Jantosem. Przeciwnik należy do ścisłej czołówki polskich skrzatów i szczególnie w II secie zaprezentował ładny, ofensywny tenis. Na dobrze dysponowanego Kamila było to jednak za mało. Nasz tenisista odniósł zwycięstwo 6/0 6/3 i awansował do półfinału.

KLIKNIJ!W walce o finał Szumi pierwszy raz w swojej karierze rozegrał mecz z Michałem Dmochowskim (KKT Wrocław). Pojedynek nie był porywającym widowiskiem. Taktykę ustawił przeciwnik, który starał się atakować, uderzał bardzo mocno, ale nie zawsze celnie. Po zwycięstwie Kamila w pierwszym secie 6/1, w drugim przy stanie 4/4 zrobiło się nerwowo. Na szczęście nasz zawodnik dobrze wytrzymał końcówkę i zakończył seta w stosunku 6/4.

KLIKNIJ!W finale Kamil spotkał się z Krzysztofem Oleksym (STT Fakro Nowy Sącz). Tym razem to Szumi miał za zadanie atakować i spychać rywala do defensywy. W pierwszym, wygranym 6/1 secie plan powiódł się w 100%. W drugiej partii role na chwilę się odwróciły, jednak od stanu 2/3  zagrał skuteczniej i triumfował 6/4.

Wspólnie ze swoim finałowym przeciwnikiem Kamil rozgrywał turniej deblowy. W pierwszym pojedynku piotrkowsko-nowosądecka para pokonała Michałów – Szymczyka i Kuchmacza (ChTT Chorzów) 6/0 6/0.

KLIKNIJ!W półfinale Kamil z Krzyśkiem spotkali się z zawodnikami KS Grzegórzecki Kraków – Pawłem Wiszem i Gabrielem Nowakowskim. Mimo że przeciwnicy próbowali stawiać opór do finału po zwycięstwie 6/3 6/2 awansowali nasi.

 KLIKNIJ!W finale górnośląskiej super serii nasz debel zagrał z Michałem Dmochowskim i Pawłem Zawiszą (KKT Wrocław/MKS Szczawno Zdrój). Zapowiadał się trudny mecz, jednak nasi zawodnicy zagrali solidnie i z pełnym zaangażowaniem, co pozwoliło im triumfować w turnieju po zwycięstwie 6/1 6/2.

KLIKNIJ!Rzadko zdarza się, by zawodnik reprezentujący rocznik wchodzący wygrał turniej tak wysokiej rangi.

Przypominamy, że Kamilowi udało się wygrać drugi turniej z rzędu, a zarazem drugą super serię w sezonie. Gratulujemy gry i punktów zdobytych pod koniec wakacji!

Copyright © 2013. Kamil Majchrzak Rights Reserved.


Facebook