^Wróć na górę
 • 1 Finał Challengera w Tashkencie!
  Po raz trzeci w karierze Kamil dochodzi do finału Challengera. Po raz drugi w stolicy Uzbekistanu.
 • 1 Davis Cup: Polska - Zimbabwe 4:1!!!
  2 wygrane mecze Kamila w rozgrywkach grupy II Strefy Euroafrykańskiej z Zimbabwe!!!
 • 1 Ósmy tytuł Kamila!
  We francuskim Rodez na kortach twardych Kamil zdobył ósmy tytuł w singlu.
 • 1 Florian Mayer pokonany!
  W rozgrywkach barażowych Davis Cup z Niemcami Kamil pokonał Floriana Mayera (ATP 59) i uległ w 5 setach Struffowi (ATP 68). Polska uległa 2/3.
 • 1 Piąty tytuł deblowy!
  W czeskim futuresie Czech Republic F3 Futures w Jabloncu Kamil z Janem Choinskim(GER) zwyciężył w deblu. To już 5 zawodowy triumf!
 • 2 Finał Challengera w Marocco
  W Challengerze w marokańskiej Mohammedii Kamil dotarł do finału singla pokonując po drodze zawodników z TOP 100: Pablo Carreno Bustę (ATP 61, ESP)i Marco Cecchinato (ATP 82).
 • 3 7 tytuł singlowy Kamila!
  W tureckiej Antalyi Kamil wygrał w singlu. To siódmy tytuł singlowy, ale pierwszy zdobyty na hardzie od czasów zwycięstwa w Olimpiadzie Młodzieży w Nanjing w 2014 roku
 • 4 Kamil Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim!!!
  W sierpniu 2014 Kamil Majchrzak sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Olimpijskiego w singlu po wyeliminowaniu pierwszego i trzeciego juniora świata!!! Dorzucił do tego brąz w mikście.
 • 5 Kamil Mistrzem US Open 2013 w grze podwójnej
  Poprzez Facebooka umówili się na wspólny występ w US Open!!! Duet z Martinem Redlickim był strzałem w dziesiątkę! Chłopcy okazali się najlepsi!
 • 6 Australian Open
  Kamil ćwierćfinalistą w singlu i półfinalistą w deblu w juniorskim Australian Open
 • 6 :)
  Wkrótce
 • 8 :)
  Wkrótce
baner

Aktualne rankingi:

ATP SINGLES: 178
najwyższy 178 (8.10.2018)
najwyżej pokonany Florian Mayer GER (59 ATP)
tytuły zawodowe 8

Plany turniejowe

Challenger Las Vegas USA
22 październik 2018
Challenger Charlottesville USA
29 październik 2018
Challenger Knoxville USA
5 listopad 2018
Challenger Houston USA
12 listopad 2018

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie wpisy gości:

Kibic
Brawo Kamil!!! Fantastyczny mecz z Ungurem! Zachowałeś zimną krew i mamy awans!!!
Andrzej z Monachium
Gratulacje!!! Te punkty przydadza sie!!! Pozdrowienia!!!
Svensson
:) Zapraszam do szwedzkiego Båstad, jednego kibica juz masz, Marek (kiedys) z Lodzi

Kamil w kadrze narodowej na mecz Polska - Australia

KLIKNIJ!Mecz Pucharu Davisa, którego stawką był awans do Grupy Światowej pomiędzy tenisowymi reprezentacjami Polski i Australii był bez wątpienia jednym z ważniejszych sportowych wydarzeń września, a już z pewnością najważniejszym od lat tenisowym wydarzeniem w wydaniu reprezentacyjnym.

Olbrzymie wyróżnienie spotkało  Kamila Majchrzaka, który od kapitana Radosława Szymanika otrzymał powołanie do Reprezentacji Polski. Kolejny już raz Szumi od środka zobaczył jak wygląda wielki tenisowy świat.


KLIKNIJ!Po powrocie z Nowego Jorku Kamil nie zaznał odpoczynku. Obowiązki jakie przyszło mu wykonywać warte jednak były wszelkich poświęceń.

W oficjalnym meczu oczywiście nie wystąpił. Jednak możliwość trenowania z Jerzym Janowiczem, Łukaszem Kubotem, Michałem Przysiężnym, Mariuszem Fyrstenbergiem, Marcinem Matkowskim i Tomaszem Bednarkiem była ukoronowaniem wspaniałego sezonu.

KLIKNIJ!Ponadto Kamil jako pełnoprawny kadrowicz wypełniał obowiązki nie tylko sportowe, ale też oficjalne i medialne. Między innymi, jako debiutant wziął udział w oficjalnej, uroczystej kolacji.

Ponadto dopingował swoich starszych kolegów siedząc na ławce reprezentacyjnej, bawił publiczność, uczestniczył w sesji autografowej, itp.

KLIKNIJ!Z przyjemnością oglądaliśmy również Piotrkowianina w studio przedmeczowym CANAL+ Family 2. Kamil w rozmowie z Bartoszem Ignacikiem i Lechem Sidorem opowiadał o triumfie w US Open i dzielił się wrażeniami z pobytu na zgrupowaniu.

Jesteśmy pewni, że tych kilka szalonych dni da dodatkowy bodziec do jeszcze cięższej pracy i wyznaczy kolejne cele na przyszłość.

Copyright © 2013. Kamil Majchrzak Rights Reserved.


Facebook