^Wróć na górę
 • 1 Kamil zwycięzcą dużego Challengera
  We wrześniu 2020 roku Kamil zdobył trzeci tytuł w dużym turnieju rangi Challenger w czeskim Prostejovie!
 • 1 Kamil Mistrzem Ostravy!!!
  W pierwszych dniach maja 2019 Kamil zdobył drugi tytuł challengerowy. Tym razem w czeskiej Ostravie!!!
 • 1 Kamil blisko megasensacji
  W Wielkim Szlemie Australian Open Kamil przeszedł jak burza kwalifikacje i prowadził w I rundzie 2:0 z nr 8 Kei Nishikorim po fascynującej grze!!! Skurcze przeszkodziły w zwycięstwie :(
 • 1 Kamil Mistrzem ST Brieuc 2019
  Do 4 razy sztuka! Kamil wygrywa pierwszy w karierze turniej rangi ATP Challenger Tour!
 • 1 Florian Mayer pokonany!
  W rozgrywkach barażowych Davis Cup z Niemcami Kamil pokonał Floriana Mayera (ATP 59) i uległ w 5 setach Struffowi (ATP 68). Polska uległa 2/3.
 • 2 Finał Challengera w Marocco
  W Challengerze w marokańskiej Mohammedii Kamil dotarł do finału singla pokonując po drodze zawodników z TOP 100: Pablo Carreno Bustę (ATP 61, ESP)i Marco Cecchinato (ATP 82).
 • 3 Davis Cup: Polska - Zimbabwe 4:1!!!
  2 wygrane mecze Kamila w rozgrywkach grupy II Strefy Euroafrykańskiej z Zimbabwe!!!
 • 4 Kamil Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim!!!
  W sierpniu 2014 Kamil Majchrzak sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Olimpijskiego w singlu po wyeliminowaniu pierwszego i trzeciego juniora świata!!! Dorzucił do tego brąz w mikście.
 • 5 Kamil Mistrzem US Open 2013 w grze podwójnej
  Poprzez Facebooka umówili się na wspólny występ w US Open!!! Duet z Martinem Redlickim był strzałem w dziesiątkę! Chłopcy okazali się najlepsi!
 • 6 Polska - Rumunia 3/2!!!
  Reprezentacja Polski pokonuje Rumunię 3/2 w rozgrywkach daviscupowych. Decydujący mecz z Ungurem wygrywa Kamil!
 • 6 Kamil i Philip Mistrzami Europy!
  W Mistrzostwach Europy Kamil w parze z Philipem Greskiem dobyli złoto.
 • 8 Finał Challengera w Tashkencie
  Kamil dotarł do finału Challengera w Uzbekistanie.
baner

Aktualne rankingi:

ATP SINGLES: 98
najwyższy 83 (30.09.2019)
najwyżej pokonany Pablo Andujar ESP (56 ATP)
tytuły zawodowe 10
- challengery 3
- futuresy 8

Plany turniejowe

Roland Garros Paryż Francja 21 września 2020

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie wpisy gości:

Kibic z Warszawy
Gratulacje Panie Kamilu za tytuł w Prostejovie i pokonanie Andujara!!!
Mirek
TAK Panie Kamilu!!! Jest drugi tytuł w Ostrawie i skok w rankingu! Oby tak dalej!
Kibic
Brawo Kamil!!! Fantastyczny mecz z Ungurem! Zachowałeś zimną krew i mamy awans!!!

Znakomity występ Kamila podczas OTK juniorów w Bytomiu

KLIKNIJ!Znakomicie wypadł start Kamila Majchrzaka podczas OTK Seria 1 Juniorów w Bytomiu, który odbył się w dniach 21-24.05. Szumi odnosząc kilka cennych zwycięstw „zgarnął” turniej singlowy.

 Bardzo dobrze zaprezentował się również w deblu, gdzie wspólnie z Krzysztofem Oleksym (KS Warszawianka) dotarł do finału.

 Decyzja o starcie naszego 15 latka w gronie juniorów okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Turniej miał stanowić przetarcie przed zawodami z cyklu Tennis Europe w Radomiu. Okazało się jednak, że po jego zakończeniu należało się obawiać, czy Kamilowi uda się zregenerować siły.

 Grając w swojej kategorii Kamil przyzwyczajony był do wysokich rozstawień. W Bytomiu natomiast legitymował się najniższym rankingiem w gronie 29 zawodników. Miało więc być bezstresowo, tymczasem z każdym zwycięstwem gra Kamila wyglądała coraz lepiej i apetyty rosły…

 KLIKNIJ!W pierwszym pojedynku nasz zawodnik rywalizował z Mateuszem Gilnerem (KS Mostostal Zabrze). Mecz potoczył się bez historii. Mimo, że piotrkowski tenisista nie zachwycał, zwyciężył pewnie 6/2 6/2.

W II rundzie naszemu zawodnikowi przyszło stoczyć pojedynek z Karolem Drzewieckim (WKS Grunwald Poznań). Jest to przeciwnik, z którym z pewnością trzeba się liczyć, jednak w Bytomiu nie stawił oporu Kamilowi, który odniósł zwycięstwo 6/3 6/2.

 KLIKNIJ!W ćwierćfinale Szumi stoczył ładny dla oka, męski pojedynek z Mikołajem Apelt Ciupińskim (MKT Łódź). W pierwszym secie Szumiemu wychodziło wszystko. Przeciwnik rozgrywał dobry mecz, jednak urwał Kamilowi zaledwie jednego gema.

W pierwszych gemach drugiego seta Kamil osiągał przewagę. Nie potrafił jednak dokończyć dzieła, co poprawiło morale rywala. Tym razem to łódzki tenisista osiągnął przewagę i demonstrując bardzo dobry tenis wyrównał stan spotkania.

W decydującym secie Kamil zaprezentował większe wyrachowanie, co pozwoliło mu nie bez trudu zwyciężyć 6/1 3/6 6/1.

 Kolejne, decydujące o miejscach na podium spotkania Kamil rozegrał z graczami notowanymi na światowej liście ITF JUNIORS.

 KLIKNIJ!Szczególnie prestiżowym meczem był półfinał rozegrany z Philipem Greskiem (KS Warszawianka). Klasa rywala oraz niekorzystny bilans spotkań z mierzącym 200 cm rówieśnikiem sprawiły, że celem dla naszego zawodnika było nawiązanie walkiJednak forma, jaką zaprezentował Kamil pozwoliła odnieść sensacyjne zwycięstwo, po bardzo dobrym, zaciętym meczu 6/4 7/5.

Podbudowany i szczęśliwy Kamil finału przegrać już nie mógł,mimo, że rywalizował z rozstawionym z nr 2 o dwa lata starszym tenisistą – Julianem Turosieńskim (KS Warszawianka). Przeciwnik grać  w tenisa potrafi, jednak Kamil miał „dzień konia” i po bardzo dobrej grze zwyciężył 6/3 6/1 i sięgnął po puchar za 1 miejsce w OTK juniorów!

 KLIKNIJ!Sympatycznie poszło również w turnieju deblowym. Kamil rywalizował w nim wspólnie z Krzysztofem Oleksym (KS Warszawianka). Chłopcy w pierwszym meczu udzielili srogiej lekcji Kamilowi Dziedzicowi i Bartoszowi Korzeniewskiemu (KT Legia Warszawa/NST). Kamil znakomicie rozgrywał piłkę z tyłu, natomiast Krzysiek dokonywał cudów na siatce, co przełożyło się na wynik 6/1 6/0.

KLIKNIJ!Równie dobrze, a w zasadzie jeszcze lepiej nasza para zagrała z silnym deblem Grunwaldu Poznań Michał Nispoń/Karol Drzewiecki.

Na uwagę zasługuje wzorowa współpraca Kamila z Krzyśkiem, co w połączeniu z odważną grą pozwoliło zwyciężyć 6/2 6/2.

KLIKNIJ!Półfinał przeciwko turniejowej jedynce Mikołaj Apelt Ciupiński/Maciej Kazanowski(MKT Łódź/KS Mostostal Zabrze) już nie stał na tak wysokim poziomie. Powodem było między innymi zmęczenie. Udało się jednak minimalnie zwyciężyć 6/3 6/7 (8) 10/8.

KLIKNIJ!W finale również była walka i niezły poziom. Jednak tutaj lepsi okazali się gracze Warszawianki Philipe Gresk/Julian Turosieński wygrywając 6/4 7/5.

 Niewątpliwie wynik, jaki osiągnął Kamil w Bytomiu jest dużym sukcesem. Jednak jeszcze bardziej cieszy gra naszego reprezentanta.

 

 

 

 

Copyright © 2013. Kamil Majchrzak Rights Reserved.


Facebook