^Wróć na górę
  • 1 Kamil zdobywa Rwandę!
    Kamil okazał się najlepszy w historycznej, pierwsze edycji Challengera w Rwandzie.
  • 1 Davis Cup: Uzbekistan - Polska 0:4!!!
    W dniach 2-3 reprezentacja Polski z Kamilem w składzie pokonała Uzbekistan 4:0 w rozgrywkach Davis Cup
  • 1 Zwycięstwo w ITF w Monastyrze
    o 13 miesiącach bez gry Kamil zdobył 9 tytuł w karierze w turnieju ITF Futures w Monastyrze
  • 1 Kamil zwycięzcą dużego Challengera
    We wrześniu 2020 roku Kamil zdobył trzeci tytuł w dużym turnieju rangi Challenger w czeskim Prostejovie!
  • 1 Kamil Mistrzem Ostravy!!!
    W pierwszych dniach maja 2019 Kamil zdobył drugi tytuł challengerowy. Tym razem w czeskiej Ostravie!!!
  • 2 Kamil blisko megasensacji
    W Wielkim Szlemie Australian Open Kamil przeszedł jak burza kwalifikacje i prowadził w I rundzie 2:0 z nr 8 Kei Nishikorim po fascynującej grze!!! Skurcze przeszkodziły w zwycięstwie :(
  • 3 Florian Mayer pokonany!
    W rozgrywkach barażowych Davis Cup z Niemcami Kamil pokonał Floriana Mayera (ATP 59) i uległ w 5 setach Struffowi (ATP 68). Polska uległa 2/3.
  • 4 Kamil Mistrzem ST Brieuc 2019
    Do 4 razy sztuka! Kamil wygrywa pierwszy w karierze turniej rangi ATP Challenger Tour!
  • 5 Kamil Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim!!!
    W sierpniu 2014 Kamil Majchrzak sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Olimpijskiego w singlu po wyeliminowaniu pierwszego i trzeciego juniora świata!!! Dorzucił do tego brąz w mikście.
  • 6 Kamil Mistrzem US Open 2013 w grze podwójnej
    Poprzez Facebooka umówili się na wspólny występ w US Open!!! Duet z Martinem Redlickim był strzałem w dziesiątkę! Chłopcy okazali się najlepsi!
  • 6 Polska - Rumunia 3/2!!!
    Reprezentacja Polski pokonuje Rumunię 3/2 w rozgrywkach daviscupowych. Decydujący mecz z Ungurem wygrywa Kamil!
  • 8 Finał Challengera w Tashkencie
    Kamil dotarł do finału Challengera w Uzbekistanie.
baner

Aktualne rankingi:

ATP SINGLES: 440
najwyższy 75 (28.02.2022)
najwyżej pokonany Alexander Bublik KAZ (41 ATP)

Dwa finały Kamila w Radom Cup

KLIKNIJ!W Radomiu w dniach 23-29.05 rozegrany został pierwszy z trzech turniejów z cyklu Tennis Europe kadetów - Radom Cup.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z Białorusi, Hiszpanii, Niemiec, Polski, Rosji, Rumunii. Ukrainy, Słowacji, Włoch.

W gronie uczestników znalazł się Kamil Majchrzak. Szumi swój występ zaakcentował dwoma pucharami za II miejsce zdobytymi w singlu oraz w deblu.

KLIKNIJ!Zaledwie jedną noc spędził w swoim łóżku Kamil, który po udanym występie w Bytomiu zamierzał odegrać znaczącą rolę w Radomskim turnieju, gdzie rozstawiony został z nr 2.

Szumi, mimo że nie olśnił grą pewnie pokonał w pierwszej rundzie Remigiusza Prządkę (KS Promień Opalenica) 6/3 6/1.

KLIKNIJ!Nieoczekiwanie trudną przeszkodą w drodze do ćwierćfinału okazał się Niemiec Niclas Braun. Po wygranym przez Piotrkowianina pierwszym secie 6/4, w drugim 3/0 i 30/0 wygrywał przeciwnik.

Na szczęście Kamil jest na tyle ograny, że nawet jak nie wszystko wychodzi potrafi przechylić szalę na swoją korzyść. Piotrkowianin z mozołem odrobił straty i zwyciężył 6/4.

Od 1/4 zawodów Kamil złapał już swój rytm, czego pierwszym objawem było wysokie zwycięstwo nad Patrykiem Królikiem (KS Warszawianka) 6/0 6/2.

KLIKNIJ!Kamil w walce o finał starł się z rywalem, z którym od dawna toczy zacięte pojedynki z różnym skutkiem – Janem Zielińskim (KS Warszawianka). Dodatkową motywacją dla zawodników była trwająca selekcja mająca na celu wyłonienie składu reprezentacji Polski na Europejską Olimpiadę Młodzieży, która w drugiej połowie lipca odbędzie się w Turcji.

Polscy tenisiści stoczyli bardzo dobry, wyrównany pojedynek. Nieco skuteczniejszy w decydujących momentach był Kamil, co pozwoliło mu zwyciężyć 7/6(2) 6/1.

Nasz zawodnik nie zawiódł również w finale i wraz z rozstawionym z nr 1 Alexandrem Lebedynem z Ukrainy zaprezentował wyjątkowo licznie zgromadzonej publiczności ciekawy tenisowy spektakl. Była dobra gra i walka, do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstwa, które było naprawdę blisko.

W pierwszym secie Polak natarł na przeciwnika i wyszedł na prowadzenie 4/1. Niestety nie zdołał utrzymać wyjątkowo wysokiego poziomu i nieco spuścił z tonu, czym pozwolił rywalowi dojść do głosu i wygrać seta 6/4.

W drugiej odsłonie było już i dobrze i równo, co przełożyło się na wynik6/4. Niestety w decydującym secie skuteczniejszy był już reprezentant Ukrainy i wygrał ostatecznie 6/4 4/6 6/1.

KLIKNIJ!Do turnieju deblowego Kamil przystąpił wspólnie z Janem Zielińskim.Nasz debel rozstawiony z nr 2 rozpoczął od drugiej rundy.

Kamil z Jankiem zagrali przeciwko parze Maciek Domański/Marcin Pniewski. Z pojedynku zwycięsko 6/3 6/1 wyszli Kamil i Janek.

KLIKNIJ!W półfinale chłopcy nie mieli kłopotu z odniesieniem zwycięstwa nad Danielem Kosskiem i Gabrielem Nowakowskim(WKT Mera Warszawa/MKS Szczawno Zdrój) 6/2 6/1.

Źle się ułożyło, że finał debla rozegrał się po półfinałowym wspólnym pojedynku singlowym. Mimo, że nie było mowy o niesnaskach i pretensjach, to jednak zawsze w takiej sytuacji ktoś odczuwa lekką euforię, a ktoś lekkie przygnębienie. Kamil i Janek nie zagrali dobrego meczu i ulegli parze ukraińsko białoruskiej Alexander Lebedyn/Aliaksandr Halinko 2/6 3/6.

Copyright © 2013. Kamil Majchrzak Rights Reserved.