^Wróć na górę
 • 1 Kamil zwycięzcą dużego Challengera
  We wrześniu 2020 roku Kamil zdobył trzeci tytuł w dużym turnieju rangi Challenger w czeskim Prostejovie!
 • 1 Kamil Mistrzem Ostravy!!!
  W pierwszych dniach maja 2019 Kamil zdobył drugi tytuł challengerowy. Tym razem w czeskiej Ostravie!!!
 • 1 Kamil blisko megasensacji
  W Wielkim Szlemie Australian Open Kamil przeszedł jak burza kwalifikacje i prowadził w I rundzie 2:0 z nr 8 Kei Nishikorim po fascynującej grze!!! Skurcze przeszkodziły w zwycięstwie :(
 • 1 Kamil Mistrzem ST Brieuc 2019
  Do 4 razy sztuka! Kamil wygrywa pierwszy w karierze turniej rangi ATP Challenger Tour!
 • 1 Florian Mayer pokonany!
  W rozgrywkach barażowych Davis Cup z Niemcami Kamil pokonał Floriana Mayera (ATP 59) i uległ w 5 setach Struffowi (ATP 68). Polska uległa 2/3.
 • 2 Finał Challengera w Marocco
  W Challengerze w marokańskiej Mohammedii Kamil dotarł do finału singla pokonując po drodze zawodników z TOP 100: Pablo Carreno Bustę (ATP 61, ESP)i Marco Cecchinato (ATP 82).
 • 3 Davis Cup: Polska - Zimbabwe 4:1!!!
  2 wygrane mecze Kamila w rozgrywkach grupy II Strefy Euroafrykańskiej z Zimbabwe!!!
 • 4 Kamil Młodzieżowym Mistrzem Olimpijskim!!!
  W sierpniu 2014 Kamil Majchrzak sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Olimpijskiego w singlu po wyeliminowaniu pierwszego i trzeciego juniora świata!!! Dorzucił do tego brąz w mikście.
 • 5 Kamil Mistrzem US Open 2013 w grze podwójnej
  Poprzez Facebooka umówili się na wspólny występ w US Open!!! Duet z Martinem Redlickim był strzałem w dziesiątkę! Chłopcy okazali się najlepsi!
 • 6 Polska - Rumunia 3/2!!!
  Reprezentacja Polski pokonuje Rumunię 3/2 w rozgrywkach daviscupowych. Decydujący mecz z Ungurem wygrywa Kamil!
 • 6 Kamil i Philip Mistrzami Europy!
  W Mistrzostwach Europy Kamil w parze z Philipem Greskiem dobyli złoto.
 • 8 Finał Challengera w Tashkencie
  Kamil dotarł do finału Challengera w Uzbekistanie.
baner

Aktualne rankingi:

ATP SINGLES: 98
najwyższy 83 (30.09.2019)
najwyżej pokonany Pablo Andujar ESP (56 ATP)
tytuły zawodowe 10
- challengery 3
- futuresy 8

Plany turniejowe

Roland Garros Paryż Francja 21 września 2020

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnie wpisy gości:

Kibic z Warszawy
Gratulacje Panie Kamilu za tytuł w Prostejovie i pokonanie Andujara!!!
Mirek
TAK Panie Kamilu!!! Jest drugi tytuł w Ostrawie i skok w rankingu! Oby tak dalej!
Kibic
Brawo Kamil!!! Fantastyczny mecz z Ungurem! Zachowałeś zimną krew i mamy awans!!!

W Łodzi karty rozdawał Szumi

KLIKNIJ!W dniach 21-23.08 Centrum Tenisowe „Zawada” gościło tenisistów rywalizujących w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1. Błysk formy pokazał Kamil Majchrzak, zwyciężając w turnieju indywidualnym oraz wspólnie z Janem Zielińskim (KS Warszawianka) w turnieju deblowym.

KLIKNIJ!W związku z faktem, że łódzkie zmagania były jedną z ostatnich szans dla zapewnienia sobie zaproszenia do udziału w turnieju masters, rywalizację podjęło wielu tenisistów i tenisistek o uznanych nazwiskach.

Jako pierwszy na drodze Kamila stanął jednak zawodnik rozpoczynający ogólnopolskie występy - reprezentant PKT Pobiedziska Adam Jasiński. Szumigrając pewnie rozstrzygnął pojedynek na swoją korzyść bez straty gema.

W II rundzie naszemu zawodnikowi przyszło zmierzyć się z Piotrem Bukowcem (STT Fakro Nowy Sącz), z którym dotychczas toczył bardzo wyrównane pojedynki. Tym razem maksymalnie zmotywowany Kamil nie dał szans groźnemu rywalowi triumfując 6/0 6/1.

 W ćwierćfinale Kamil spotkał się z Pascalem Kłosem (UKS Drwęckie KT Ostróda). Obydwaj zawodnicy, mimo że nie stronią od krajowych turniejów, jak dotąd nie stoczyli ze sobą oficjalnego pojedynku. W pierwszym secie gra Kamila nie wyglądała najlepiej. Piotrkowianin popełniał stanowczo zbyt dużo błędów i dobrze dysponowany rywal prowadząc od początku rozstrzygnął partię na swoją korzyść 6/4. Nadzieję przed kolejnym setem upatrywaliśmy w postawie i waleczności naszego zawodnika. W kolejnych partiach Szumi zdołał podnieść poziom swojej gry i zwyciężył 6/2 6/2.

KLIKNIJ!Jeszcze tego samego dnia będący na fali Kamil pokonał w meczu półfinałowym kolejnego dobrego tenisistę – Szymona Walkowa (Stow. "REDECO" Wrocław) 6/3 6/2.

KLIKNIJ!W meczu decydującym o zwycięstwie w turnieju zawodnik z Piotrkowa rywalizował z Karolem Stypułkowskim (MKS1985 Szczawno Zdrój). W pierwszej odsłonie tego pojedynku Kamilowi wychodziło dosłownie wszystko. Po znakomitej grze  zakończył seta wynikiem 6/0. Rywal nie zamierzał jednak oddać meczu bez walki i w drugim secie osiągnął przewagę 5/2.

Kamil zdołał jeszcze doprowadzić do wyrównania, w końcówce nie udało mu się jednak przechylić szali na swoją korzyść i uległ 5/7. W decydującym secie grający z olbrzymią pasją Kamil zwyciężył 6/2 odnosząc kolejny w tym sezonie sukces w turnieju ogólnopolskim.

KLIKNIJ!Do turnieju deblowego Szumi przystąpił z Janem Zielińskim (KS Warszawianka). Obydwaj zawodnicy znający się znakomicie między innymi ze zgrupowań i obozów kadry PZT już jakiś czas temu postanowili, że w kolejnym sezonie występować będą wspólnie.

Turniej w Łodzi był doskonałą okazją by sprawdzić swoje umiejętności. Kamil z Jasiem starali się grać nowocześnie i widowiskowo.

Co prawda nie wszystko jeszcze wychodziło jak należy, lecz mimo wszystko nasi chłopcy okazali się niepokonani.

 

KLIKNIJ!KLIKNIJ!KLIKNIJ!

 

W drodze do I miejsca w turnieju Kamil z Jasiem zwyciężyli w pojedynkach z Janem Duchnowskim i Marcinem Pniewskim (Okęcie Warszawa) 6/1 6/1, Michałem Dmochowskim i Pawłem Zawiszą (KKT Wrocław/ MKS Szczawno Zdrój) 6/4 7/5 oraz w finale z Pascalem Kłosem i Szymonem Walkowem (UKS Drwęcki KT Ostróda/ Redeco Wrocław) 6/4 6/1.

 

Niewątpliwie postawa Kamila w łódzkim OTK okazała się wspaniałą niespodzianką. Po serii wakacyjnych występów nieokraszonych spektakularnymi sukcesami, w poczynaniach naszego zawodnika widać było olbrzymi głód sukcesu. Dopiął swego, mamy jednak nadzieję, że jeszcze się nie nasycił.

Copyright © 2013. Kamil Majchrzak Rights Reserved.


Facebook